Koupili jste si knihu Zázračný úklid nebo zkoukli show na Netflixu s Marií Kondo, pustili se do třídění a uklízení, ale po prvotním nadšení to z vás trochu opadlo a teď nevíte, co dál. Poznáváte se v některém z těchto kroků? A nechce se vám najímat odborníka na úklid, protože uklízet přece umí všichni?

Bohužel (jakýkoliv) úklid ještě stále bere většina lidí jako nutné zlo, se kterým se sama vypořádá a hotovo. Navíc není úplně běžné využívat služeb uklízečky nebo jakékoliv jiné výpomoci v domácnosti, a tak si neumíme představit, že bychom si na třídění našich vlastních věcí najali někoho cizího. Proč je ale odborný pohled a nadhled nad našimi věcmi důležitý?

Spolupráce s KonMari konzultantkou má výhod hned několik. První důležitá výhoda je, že jako vaše konzultantka jsem tu pro vás, vaše potřeby, vaše časové možnosti a plány. Probereme společně všechno a pustíme se do práce, kterou si společně rozplánujeme právě podle vašich možností, abyste cíle dospěli podle plánu a hlavně spokojení. Zásadní díl práce není jen třídění věcí, ale osobní rozvoj, změna myšlení a návyků – KonMari metoda má široký přesah do všech aspektů našich životů, od domácnosti, přes práci, až k rodině samotné.

Ve dvou se to lépe táhne aneb k čemu je dobrá spolupráce s KonMari konzultantkou

A jak postupovat, abychom uklízeli a třídili krok po kroku a spokojeně? Přečtěte si celý článek na www.viceradosti.cz